Dodávatelia pre zavlažovacie systémy

Konkrétny realizačný projekt nemusí byť postavený iba na jednej značke. Sortiment komponentov uvedených značiek je možné vo väčšine prípadov vzájomne kombinovať. Kvalita komponentov je takmer vyrovnaná a cenové rozdiely sú nepatrné.

Našim registrovaným partnerom poskytujeme materiál pre komplexnú výstavbu automatického závlahového systému vrátane širokej škály potrebných doplnkov.

Dlhodobá spolupráca s renomovanými svetovými výrobcami závlahových systémov je zárukou, že závlahy a čerpadlá z našej ponuky sú bezpečné a spoľahlivé. Okrem uvedených najznámejších a najpredávanejších spolupracujeme aj s ďalšími výrobcami ako Perrot, RAIN, Sime, Antelco, Teco a Irritec.

Konkrétny realizačný projekt nemusí byť postavený iba na jednej značke. Sortiment komponentov uvedených značiek je možné vo väčšine vzájomne kombinovať. Kvalita komponentov je viac-menej vyrovnaná, sú iba malé rozdiely v ponúkanom sortimente a cenové rozdiely sú nepatrné.

Zavlažovacie systémy HUNTER 

Hunter Industries je rodinnou, vo svete známou spoločnosťou, ktorá poskytuje vysoko kvalitné a profesionálne riešenia pre zavlažovacie systémy.

Spoločnosť Hunter Industries bola založená v San Marcos v Kalifornii, v roku 1981 Edwinom „Ed“ Hunterom  s pomocou jeho synov a dcéry. V roku 1983 sa ešte v tých časoch ako neznáma spoločnosť vo svete  preslávila predstavením postrekovača  PGP s prevodovým rotorom. Úspech tohto produktu dal značke Hunter rýchly rast a meno ako uznávaného výrobcu zavlažovacích zariadení.

V roku 1994 Hunter ponúka vo svojom katalógu produktov rotačné postrekovače pre krátke a dlhé vzdialenosti, sprejové postrekovače, elektroventily a ich regulátory. V priebehu 90-tych rokov a vstupom do nového milénia sa Hunter stal svetovým lídrom na trhu v oblasti komponentov zavlažovacích systémov pre rezidenčné plochy a golfové ihriská.

Neskôr, pod novým vedením spoločnosti, sa v produktovom rade objavujú nové produkty ako MP Rotatory známe úsporou vody, elektroventily postavené tak, aby vydržali tlak 15bar, modulárna riadiaca jednotka I-Core, veľmi populárna rezidenčná X-Core riadiaca jednotka a podpovrchové zavlažovacie rohože Eco-Mat.

Okrem rezidenčných zavlažovacích komponentov spoločnosť Hunter nedávno zvýšila investície do línie produktov Hunter Golf a získala inovatívnu značku vonkajšieho záhradného osvetlenia FX Luminaire.

V súčasnosti je rôznorodý sortiment produktov viditeľný v malých a veľkých súkromných záhradách, verejných parkových úpravách, obchodných a výrobných komplexoch ako aj na futbalových štadiónoch a iných športových plochách.

Závlahy Hunter z ponuky T-TAKÁCS, s.r.o. 

Zavlažovacie produkty RAIN BIRD RAIN BIRD

Rain Bird Corporation je americká súkromná spoločnosť založená v roku 1933 počas poľnohospodárskeho boomu v Kalifornii. Rain Bird patril od začiatku k popredným svetovým výrobcom, ktorý ponúkal najširší sortiment zavlažovacích produktov pre farmy, golfové ihriská, športové plochy a domácnosti vo viac ako 130 krajinách sveta.

Rain Bird vlastní mnoho patentov a v súčasnosti ponúka viac ako 4000 produktov na zavlažovanie a úsporu vody. Spoločnosť Rain Bird sa zaviazala k Inteligentnému využívaniu vody a pracuje na inovatívnych technických riešeniach zavlažovania.

Líder medzi závlahovými značkami sa nikdy nespoliehal na úspech predaja produktov s nízkymi cenami.

Produkty Rain Bird sú známe svojou vysokou kvalitou používaných materiálov, precíznym spracovaním produktov a dlhou životnosťou. V sortimente produktov Rain Bird nájdete kvalitné trysky pre sprejové postrekovače, osvedčené rotačné postrekovače, spoľahlivé elektroventily, ako aj riadiace jednotky s inovatívnymi funkciami.

Závlahy RAIN BIRD z ponuky T-TAKÁCS, s.r.o.

Závlahy TORO TORO

Toro Company sa považuje za jedného z popredných svetových výrobcov kosačiek na trávu, univerzálnu techniku pre zemné práce, snehových fréz a zavlažovacích systémov.

Vznik spoločnosti Toro sa datuje v roku 1914, avšak v tomto období a nasledujúce roky sa spoločnosť venuje výlučne výrobe traktorov a technike určenej na údržbu a starostlivosť o golfové ihriská, či  iné verejné a športové plochy.

História spoločnosti Toro Company v sektore zavlažovacích systémov sa začala v roku 1962 odkúpením spoločnosti Moist O’Matic. Sídlo podniku Toro na zavlažovanie je v Riverside, v Kalifornii.

Spoločnosť Toro bola priekopníkom v presadzovaní plastových systémov a plastových golfových postrekovačov na ihriskách a nahradením zaužívaných mosadzných či kovovým systémov. Tak sa následne Toro  stalo „najpoužívanejším automatickým zariadením na zavlažovanie golfového ihriska“. Svoju pozíciu rastúcej spoločnosti v sortimente pre rezidenčné závlahové systémy získala inovatívnym riešením sprejovej trysky Precision ™, známou technológiou na úsporu vody.

Závlahy TORO z ponuky T-TAKÁCS, s.r.o.

Závlahy a čerpadlá K-RAIN K RAIN

Značka K-RAIN je stredne veľká spoločnosť so sídlom vo West Palm Beach na Floride. Zakladateľom spoločnosti K-Rain Manufacturing Corporation je Carl Kah a spoločnosť má už vyše 40-ročné skúsenosti.

K-Rain je jedným z popredných svetových výrobcov rotačných postrekovačov poháňaných ozubenými kolesami, sprejových postrekovačov, regulátorov a elektroventilov pre komerčné a rezidenčné zavlažovacie systémy.

Spoločnosť vlastní viac ako 100 patentov rôznych technických riešení v zavlažovacom priemysle a záujem o ne majú aj veľké konkurenčné závlahové značky. Z tohto dôvodu sa môžete stretnúť na trhu s postrekovačmi s identickým dizajnom a technickými parametrami  ako ponúka a vlastní K-RAIN.

Stratégiou spoločnosti je ponúkať vysokú kvalitu za dostupné ceny a to nielen na americkom trhu ale aj v Európe.

Závlahy K-RAIN z ponuky T-TAKÁCS, s.r.o.

 

V prípade otázok či nejasností k jednotlivým značkám zavlažovacích systémov nás kontaktujte.